Menu
Your Cart
Οι παραγγελίες αποστέλλονται την επόμενη μέρα της επιβεβαίωσης της παραγγελίας.

T.OX Accessories

Μοντέλο: edi_12-45-0001
Περιγραφή: Ο Televes 2311 είναι οικιακός μετατροπέας Οπτικής Ινας σε RF, με σταθερή παροχή στάθμης ισχύος, ανεξάρτητα απο την εξασθένιση του δικτύου οπτικής ίνας. Ο οικιακός αυτός FTTH δέκτης, κατασκευασμένος εξ'ολοκλήρου στην Televes, σχεδιάστηκε για να διευκολύνει τον εγκαταστάτη. Μετατρέπει το σ..
62,90€
Χωρίς ΦΠΑ:50,73€
232105 Fusion Splicer Kit
Μη Διαθέσιμο
Μοντέλο: edi_12-45-0714
To Televes 232105 KIT θερμικής συγκόλλησης οπτικών ινών περιλαμβάνει μιά επαγγελματική συσκευή fusion splicer ηλεκτρικού τόξου, με έξι (6) μηχανισμούς ευθυγράμμισης οι οποίοι λειτουργούν σε διαφορετικούς άξονες, προσφέροντας κόλληση ακριβείας για οπτικές ίνες, σε 9 (7 με την γρήγορη λειτουργία) δευ..
2.700,00€
Χωρίς ΦΠΑ:2.177,42€
Μοντέλο: edi_12-45-0413
TELEVES 232602 SC/APC Pigtail Patch cord 2m είναι τερματισμένο καλώδιο οπτικής Μονότροπης Οπτικής Ινας (SM) με ακροδέκτες SC/APC για διασύνδεση συσκευών οπτικής ίνας. Με διάμετρο 900 μm και μήκος 2 μέτρα, το οποίο μπορεί να μειωθεί με την χρήση κατάλληλων εργαλείων. Διαθέτει εξωτερικό περίβλημα LSFH..
3,50€
Χωρίς ΦΠΑ:2,82€
Μοντέλο: edi_12-45-0706
To TELEVES 232710 είναι σέτ καθαρισμού οπτικής ίνας, απαραίτητητο για άψογη συγκόλληση και σύνδεση σε κάθε εφαρμογή συτήματις οπτικών ινών. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Περιέχει 50 μαντηλάκια εμποτισμένα με ισοπροπυλική αλκοόλη και 25 μπατονέτες - Μαντηλάκια συσκευασμένα ανα τεμάχιο..
41,90€
Χωρίς ΦΠΑ:33,79€
233306 T.0X Optical TX 54-2150 MHz 1310nm 6dBm
Μη Διαθέσιμο
Μοντέλο: edi_12-33-0202
Περιγραφή: To module 233306 της TELEVES είναι πομπός οπτικού σήματος, ο οποίος παράγει οπτική έξοδο 1310 nm, απο σήμα RF στην είσοδο του. Είναι συμβατό με όλη την μπάντα RF (54 - 2150 MHz), παρέχοντας οπτική έξοδο ισχύος εως 6dBm. Με δυνατότητα ρύθμισης της στάθμης εισόδου RF για σωστή απόδόση της ..
489,90€
Χωρίς ΦΠΑ:395,08€
2335 T.0X Optical RX 87-2150 MHz w/PSU 220Vac
Μη Διαθέσιμο
Μοντέλο: edi_12-33-0201
Περιγραφή: To module 2335 της TELEVES είναι δέκτης οπτικού σήματος, ο οποίος παράγει RF στην έξοδο του. Είναι συμβατό με όλη την μπάντα RF (87 - 2150 MHz), παρέχοντας RF έξοδο ισχύος 114dBμV στο MATV και 117dBμV στο SAT IF. Με επίβλεψη του οπτικού σήματος λήψης και εκπομπής, με εξοδο συναγερμού (ρε..
319,90€
Χωρίς ΦΠΑ:257,98€
Μοντέλο: edi_12-45-0101
Περιγραφή: Το Τ.0Χ module 2337 είναι παθητικός διακλαδωτής 2 δρόμων, για διανομή οπτικής ίνας σε δίκτυο τύπου ''αστέρα''. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Αριθμός εξόδων οπτικής ίνας: 2 - Μήκος κύματος nm: 1310 - 1550 - Τύπος σύνδεσης οπτικής SC/APC - Απώλειες διέλευσης 1310/1550 nm dB: 55 - Κατευθυντ..
114,90€
Χωρίς ΦΠΑ:92,66€
2339 T.0X Optical Splitter 4 ways
Μη Διαθέσιμο
Μοντέλο: edi_12-33-0301
Περιγραφή: Το Τ.0Χ module 2339 είναι παθητικός διακλαδωτής 4 δρόμων, για διανομή οπτικής ίνας σε δίκτυο τύπου ''αστέρα''. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Αριθμός εξόδων οπτικής ίνας: 4 - Μήκος κύματος nm: 1310 - 1550 - Τύπος σύνδεσης οπτικής SC/APC - Απώλειες διέλευσης 1310/1550 nm dB: 55 - Κατευθυντ..
134,90€
Χωρίς ΦΠΑ:108,79€
Μοντέλο: edi_12-45-0604
Περιγραφή: Televes 2354. Βύσμα σύνδεσης οπτικής ίνας, τύπου FC/PC...
1,90€
Χωρίς ΦΠΑ:1,53€
Μοντέλο: edi_12-45-0605
Περιγραφή: Televes 2356. Βύσμα σύνδεσης οπτικής ίνας, τύπου FC/SC...
1,90€
Χωρίς ΦΠΑ:1,53€
Μοντέλο: edi_12-45-0201
Περιγραφή: Το TELEVES Optical Splitter 2 Ways 235701 χρησιμοποιείται για διανομή σήματος μέσω οπτικής ίνας σε εγκαταστάσεις όπου χρειαζόμαστε διανομή αλλά και έξοδο τεστ για δοκιμές ή παρακολούθηση γραμμής, χωρίς διακοπή της παροχής σήματος προς το δίκτυο. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Έξοδοι οπτική..
44,90€
Χωρίς ΦΠΑ:36,21€
Μοντέλο: edi_12-45-0202
Περιγραφή: Το TELEVES Optical Splitter 3 Ways 235801 χρησιμοποιείται για διανομή σήματος μέσω οπτικής ίνας σε εγκαταστάσεις όπου χρειαζόμαστε διανομή αλλά και έξοδο τεστ για δοκιμές ή παρακολούθηση γραμμής, χωρίς διακοπή της παροχής σήματος προς το δίκτυο. Τεχνικά χαρακτηριστικά: - Έξοδοι οπτική..
89,90€
Χωρίς ΦΠΑ:72,50€
Εμφάνιση 1 έως 12 από 24 (2 Σελ.)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.